Pomáhame a máme radosť, že ste zdraví

Hľadáte vhodný darček pod stromček? Máme pre Vás skvelý TIP!

Hľadáte vhodný darček pod stromček? Máme pre Vás skvelý TIP!

Nájsť inšpiráciu pre darček pod vianočný stromček býva často zložité a preto sme si pre Vás pripravili skvelú ponuku! Našimi zákazníkmi overené a najobľúbenejšie výživové doplnky sme už tradične zabalili do krásnych darčekových balení a pribalili sme k nim aj niečo navyše.

Darujte svojim blízkym zdravie a vysnívané spoločné zážitky v súťaži GS Úžasné Vianoce s výhrami v celkovej výške až 18 000 EUR. Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť elektronický formulár na stránke www.darujemgs.sk alebo poštou zaslať vyplnený súťažný kupón s kódom, ktorý nájdete na vnútornej strane obalu vianočných prípravkov a zodpovedať na súťažné otázky. Každý súťažiaci automaticky získa 10 EUR poukaz na fotoknihu od spoločnosti Fotolab. A to nie je všetko! Veríme, že spoločne strávené zážitky sú tie najdôležitejšie a aby nevybledli Vaše spomienky, tak každý súťažiaci, ktorý vyplní elektronický formulár pri registrácii do súťaže, získa vytlačenú pohľadnicu ZADARMO.

Nechajte sa inšpirovať našou vianočnou ponukou, s ktorou potešíte každého člena Vašej rodiny.

Pri problémoch s kĺbmi

GS Condro DIAMANT, 60+30 tabliet

GS Condro DIAMANT

Prvý a jediný prípravok v SR s glukozamín sulfátom a unikátnym DIAMANT FORTESCINOM®! Aescin pre správne krvné zásobenie kĺbového puzdra, väzov a šliach. Vitamín C pre tvorbu kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.
DARČEK: Mesačná kúra

 

Extra silný, extra účinný multivitamín

GS Extra Strong Multivitamín, 60+30 tabliet

 GS Extra Strong Multivitamín

Komplexné a vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok. Obsahuje STRONG KOMPLEX – extra dávka vitamínu C, luteín, activin, echinacea.

DARČEK: Mesiac užívania

 

Pamäť, prekrvenie, sústredenie

GS Ginkgo FORTE, 90+30 tabliet

 GS Ginkgo FORTE

60 mg extraktu z Ginkgo biloby pre pamäť a schopnosť sústrediť sa. Navyše horčík a extrakt z vínnej révy pre udržanie dobrého stavu ciev.
DARČEK: Mesiac užívania

 

Srdce, cievy, energia

GS Koenzým Q10 Premium 60 mg, 60+30 kapsúl

 GS Koenzým Q10 PREMIUM

Silná dávka 60 mg koenzýmu Q10 s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše hloh pre správnu činnosť srdca a biotín pre normálny energetický metabolizmus. Vhodné pri užívaní statínov.

DARČEK: Mesiac užívania

Všetky naše vianočné prípravky zakúpite v každej dobrej lekárni alebo v našom e-shope.