Pomáhame a máme radosť, že ste zdraví

Vianoce sú obdobím splnených želaní a spoločných chvíľ

Vianoce sú obdobím splnených želaní a spoločných chvíľ

Každý máme svoje vysnívané želania. Malé či veľké, dosiahnuteľné alebo ťažšie splniteľné. Ale ako sa hovorí: „Čo si dokážeme predstaviť, to dokážeme aj spraviť“. Dôležité je preto neprestávať snívať! A práve Vianoce sú tým správnym obdobím, kedy sa aj tie najtajnejšie sny majú splniť. Obdobím, kedy sa sny stávajú skutočnosťou, kedy sa tváre našich najbližších rozžiaria spokojnosťou a domov sa naplní neopakovateľnou atmosférou. Sú to spoločné chvíle, ktoré ničím nenahradíme…

„Momenty, ktoré zdieľame spolu v zdraví a v radosti, sú tie najcennejšie, čo máme.“

Obdarovať blízkych nekonečným zdravím je vytúženým snom nás všetkých. Pretože len vtedy, keď máme pevné zdravie, si môžeme plniť svoje sny naplno.

Preto si pod stromčekom dedko pre svoje silné srdce nájde GS Koenzým a babička GS Ginkgo, aby nám vyrozprávala všetky príbehy zo svojho detstva. GS Condro DIAMANT pre otca, aby ho kĺby v jeho záhradke poslúchali. Maminu a sestru poteší GS Eladen pre ich pevné a husté vlasy.  A pre dostatok vitamínov a minerálov pre celú rodinu darujem GS Extra Strong Multivitamín.

Navyše s každým darčekovým balením si naši blízki môžu splniť svoje sny. V súťaži GS Úžasné Vianoce spoločnosť Green-Swan Pharmaceuticals plní vysnívané spoločné zážitky v hodnote až 18 000 EUR.

Je úžasné tráviť chvíle spoločne a vytvárať si spomienky, na ktoré nezabudneme. Preto zapojením sa do súťaže získa každý súťažiaci 10 EUR poukaz na fotoknihu od spoločnosti Fotolab.

Všetky informácie o vianočnej súťaži GS Úžasné Vianoce sú dostupné na www.darujemgs.sk.

Pozrite si aj našu vianočnú reklamu :)