Pomáhame a máme radosť, že ste zdraví

Vianočná súťaž s výhrami až 19 500 EUR

Vianočná súťaž s výhrami až 19 500 EUR

Zapojte sa do našej vianočnej súťaže, v ktorej sme si pre Vás pripravili 250 výhier v celkovej hodnote až 19 500 € a darček v podobe 20 € poukazu pre každého!

Tohtoročné Vianoce sú u nás naozaj štedré. Obdarujte seba alebo svojich blízkych darčekovým balením a urobte radosť hneď trikrát.

Darčekové balenia v ponuke 1+1

Naše najobľúbenejšie prípravky, ktoré nájdete v lekárňach alebo na www.gsklub.sk, sme zabalili do krásnych darčekových balení v ponuke 1+1. Získate tak navyše kapsuly alebo tablety Vášho obľúbeného prípravku a ušetríte.

20 € poukaz od spa.cz v každom balení

Do každého darčekového balenia sme pribalili 20 € poukaz na kúpeľné pobyty z portálu www.spa.cz. Vyberať si môžete z množstva pobytov v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku a samozrejme aj na Slovensku.

Súťaž o 19 500 €

Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí zakúpiť súťažné darčekové balenie, vyplniť elektronický formulár na stránke www.darujemgs.sk alebo poštou zaslať vyplnený súťažný kupón s kódom, ktorý nájdete na vnútornej strane obalu darčekových prípravkov a ste v hre!
Súťažíte o 50x Luxusné kúpeľné pobyty podľa vlastného výberu v hodnote 310 € a 200x Poukaz na GS prípravky v hodnote 20 €.